#1 2008-02-14 13:01:29

Uzumaki Naruto

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 96
Punktów :   

TaiJutsu

TaiJutsu


http://img70.imageshack.us/img70/4671/taijutsuia5.gifTaiJutsu jest to walka przy użyciu własnego ciała, polegająca na doskonałym łączeniu różnych sztuk walki wręcz. Wymaga to od użytkownika bardzo ciężkiego treningu fizycznego, oraz licznych wyrzeczeń. Osoba posługująca się TaiJutsu musi być ciągle w doskonałej formie fizycznej, musi bardzo dbać o swoje ciało, oraz poświęcać zdecydowaną większość swojego czasu na doskonalenie umiejętności właśnie w tej dziedzinie. W dodatku TaiJutsu wymaga treningu prowadzonego praktycznie przez całą karierę jako ninja, inaczej jego efekty szybko zanikają. Jednak jeśli Shinobi jest wytrwały w ćwiczeniach, ich wyniki mogą zadziwić każdego, a nierzadko użytkownik NinJutsu, czy też GenJutsu nie zdąży nawet zrobić pieczęci do swojej techniki, zanim zostanie powalony niewiarygodnie wręcz silnym i szybkim ciosem mistrza TaiJutsu.

Techniki na poziomie E i D (Wymagany poziom: Gennin)Dynamic Action
http://img258.imageshack.us/img258/3715/dynamicactionbaf5.jpg
Ranga: D
Chakra: 35
Opis: Technika polega na wybiciu się ponad przeciwnika i kiedy zacznie się już nieuchronna faza spadania, zasypaniu przeciwnika będącego pod nami gradem uderzeń wykonywanych i rękami, i nogami z dużą szybkością.

Dynamic Entry
http://img110.imageshack.us/img110/1999/entrybsf7.jpg
Ranga: D
Chakra: 30
Opis: Użytkownik skierowuje uwagę przeciwnika w określony kierunek, aby z zaskoczenia zaatakować dynamicznym wejściem z wysuniętą nogą od strony przeciwnej.

Konoha Raiken
http://img161.imageshack.us/img161/57/raikenbip5.jpg
Ranga: E
Chakra: 20
Opis: Ninja wybija się od ziemi w stronę przeciwnika, obracając się w powietrzu niczym trąba powietrzna i w odpowiednim momencie zadaje cios pięścią wzmocniony siłą wybicia i szybkością obrotów.

Konoha Reppu
http://img228.imageshack.us/img228/5880/reppuubxa4.jpg
Ranga: D
Chakra: 15
Opis: To technika ofensywno-defensywna, najlepiej sprawdza się gdy przeciwnik otwarcie nas atakuje, unikamy wtedy ciosu robiąc szybki przysiad, a pozostając w przysiadzie robimy szybko pełny obrót, podcinając przeciwnika wysuniętą nogą.

Konoha Senpuu
http://img228.imageshack.us/img228/1151/senpuubwd2.jpg
Ranga: D
Chakra: 20
Opis: Najprostszy z "Huraganów" Konohy. Użytkownik po prostu podskakuje i robi pojedynczy obrót uderzając nogą na wysokości głowy lub piersi.

Sennen Goroshi
http://img146.imageshack.us/img146/4919/goroshibhd0.jpg
Ranga: E
Chakra: 15
Opis: Technika bardzo bolesna dla przeciwnika. Polega na bardzo szybkim przedostaniu się za plecy wroga, zrobieniu kilku prostych pieczęci, i  uderzeniu 4 palcami (po dwa palce z dwóch złączonych dłoni) w jego... "dolną część pleców", co powoduje wystrzelenie przeciwnika na znaczną odległość, upokorzenie go i sporo bólu.


Techniki o randze C (wymagany poziom: Chuunin)


Gourai Rensa
http://img146.imageshack.us/img146/8637/rensabns0.jpg
Ranga: C
Chakra: 50
Opis: Technika wymaga aktywnej pierwszej bramy. W tej technice po aktywacji bramy wyrzucamy przeciwnika silnym kopnięciem w powietrze, a następnie wybijamy się w górę wyprzedzając go i kiedy obaj opadamy ustawiamy się tuż nad nim przodem i zasypujemy go gradem ciosów zadawanych pięściami, aż do upadku na ziemię. Ta technika powoduje duże obrażenia na ciele przeciwnika i często po niej przeciwnik przez 1 kolejkę jest w szoku.

Gouwan
http://img146.imageshack.us/img146/4424/gouwanawd8.jpg
Ranga: C
Chakra: 40
Opis: Skupiamy całą naszą siłę w jednej dłoni i uderzamy nią w ziemię, powodując bardzo duże zniszczenia w ziemi, skierowując je w odpowiednim kierunku. Technika bardzo skuteczna, gdy przeciwnik jest schowany pod ziemią.

Hayabusa Otoshi
http://img146.imageshack.us/img146/5334/hayabusabyo9.jpg
Ranga: C
Chakra: 40
Opis: Technika skuteczna tylko jeśli przeciwnik znajduje się w powietrzu (możliwa kombinacja z Sennen Goroshi). Obejmujemy przeciwnika nogami i rękami w taki sposób, aby nasze głowy były po przeciwnej stronie i jego głowa była skierowana w dół, a potem utrzymujemy taką pozycję do chwili kiedy przeciwnik uderzy głową w jakąś przeszkodę (możemy celować w twardsze niż ziemia obiekty, np. w skały).

Kongouriki
http://img410.imageshack.us/img410/9873/kongourikiarl6.jpg
Ranga: C
Chakra: 50
Opis: Potężne uderzenie ręką w biegu .Może spowodować że przeciwnik dostanie urazow glowy i urazow psychicznych,te taijutsu jest efektowniejsze kiedy mamy włączoną brame lub jesteśmy z klanu Akimichi

Konoha Dai Senpuu
http://img413.imageshack.us/img413/8920/dynamicactionbag0.jpg
Ranga: C
Chakra: 60
Opis: Potężniejszy Huragan Konohy. Technika wygląda tak samo jak jej prostsza wersja (Konoha Senpuu), z tą różnicą, że zamiast jednego ciosu zadawana jest seria kilku kopnięć, co wzmacnia ostateczny efekt techniki.

Konoha Shoufuu
http://img228.imageshack.us/img228/7273/shoufuumx4.jpg
Ranga: C
Chakra: 30
Opis: Ta technika to bardzo szybkie i precyzyjnie kopnięcie w dłoń przeciwnika, mająca zazwyczaj na celu wytrącenie trzymanej w niej broni. Przy trafieniu utrzymanie broni jest prawie niemożliwe, przynajmniej dla kogoś na podobnym, lub niewiele wyższym poziomie.

Shishi Rendan
http://img146.imageshack.us/img146/6021/shishiben2.jpg
Ranga: C
Chakra: 70
Opis: To Jutsu to kopia techniki Omote Renge, jednak nie jest tak silna jak pierwowzór. Technika składa się z kilku ruchów. Najpierw wybijamy przeciwnika silnym kopnięciem w powietrze, następnie pojawiając się za jego plecami uderzamy go od dołu za pomocą kopnięć w okolice nerek, oraz uderzeń pięściami w plecy, tuż przed upadkiem ustawiamy się nad przeciwnikiem i silnie uderzając wroga piętą sprawiamy, że siła upadku jest wielokrotnie wyższa.

Tsuuten Kyaku
http://img228.imageshack.us/img228/1729/tsuutensk5.jpg
Ranga: C
Chakra: 80
Opis: Jutsu niemal identyczne jak Gouwan, z tą różnicą, że zasięg zniszczeń jest większy i nie jest skierowany w konkretnym kierunku, tylko dookoła nas. Tą technikę wykonujemy podobnie jak Gouwan, tyle że nogą.


Techniki o randze B (wymagany poziom: Jounin)Bunshin Kaiten Kakatou Otoshi
http://img228.imageshack.us/img228/1382/kakatoubnd5.jpg
Ranga: B
Chakra: 80
Opis: Jutsu wymaga co najmniej 1 klona Kage Bunshin ! Technika polega na nadaniu sobie (i klonom) ruchu obrotowego, takiego jak przy przewrocie przez głowę i zaatakowaniu obu ramion przeciwnika jednocześnie wysuniętą nogą (1 klon), lub też obu ramion i głowy (dwa klony). Technika może zamroczyć przeciwnika, lub nawet na krótko pozbawić go przytomności.

Hien
http://img228.imageshack.us/img228/2912/asuma2gu2.jpg
Ranga: B
Chakra: 70
Opis: Technika polega na umieszczeniu własnej chakry w swojej broni, co pozwala nam dodać coś jakby niewidzialne przedłużenie/poszerzenie/pogrubienie broni. Kiedy przeciwnik będzie unikał ciosu, skupi się na uniknięciu metalowego ostrza broni, może jednak zostać raniony niewidzialnym ostrzem chakry. Niestety niewidzialne powiększenie broni pozwala na zwiększenie pola rażenia zaledwie o kilka centymetrów, ale we wprawnych rękach jest to zabójcza technika.

Konoha Gouriki Senpuu
http://img228.imageshack.us/img228/2245/gourikipi8.jpg
Ranga: B
Chakra: 90
Opis: Najsilniejszy z Huraganów Konohy, wykonywany z maksymalną szybkością i siłą. Przy Konoha Dai Senpuu zadawaliśmy serię kilku uderzeń, tutaj natomiast uderzamy, dopóki nie odrzucimy przeciwnika, nawet jeśli ten próbuje blokować nasz atak.

Omote Renge
http://img407.imageshack.us/img407/6767/omoterengeqe0.jpg
Ranga: B
Chakra: 110
Opis: Technika wymaga trzech otwartych bram. Wykonanie tej techniki polega na przeniesieniu całej energii do mięśni. Z reguły jest tak, że taki atak kończy się śmiercią ze strony wykonującego. Normalnie używa się tylko 20% swojej mocy. W przypadku użycia 100% siły mięśnie zostają zniszczone. Cały proces działa techniki jest dość prosty. Wykonujący owija swojego przeciwnika bandażem. Następnie z dużą szybkością okręca się wokół własnej osi w kierunku ziemi. U kresu tego lotu, użytkownik odskakuje od swojej ofiary, a ta z bardzo dużą prędkością uderza w ziemie.

Techniki o randze A (wymagany poziom: Special-Jounin)
TarenKen i TarenKyaku
http://img230.imageshack.us/img230/8704/tarenkenpx4.jpg
Ranga: A
Chakra: 70+70
Opis: Dwie techniki, których można używać jednocześnie (140  chakry) lub pojedynczo (70 chakry każda). Technika polega na skupieniu siły w jednej ręce i/lub nodze w celu uzyskania szybkości, za którą nie nadąża ludzkie oko (zwykłe ludzkie oko). Uniknięcie takich ciosów sprawia problemy nawet najlepszym z Shinobich.

Ura Renge
http://img146.imageshack.us/img146/38/urarengenj6.jpg
ranga: A
Chakra: 210
Opis: Technika wymaga pięciu aktywnych bram ! Technikę wykonuje się w sposób identyczny jak przy jutsu Omote Renge, z tą różnicą, że przy otwartej piątej bramie nasze ciało nie nakłada na nas żadnych ograniczeń. jest to jutsu kończące walkę niezależnie od tego czy się powiedzie, czy nie. Wykonujący po wszystkim nie jest w stanie się poruszyć i istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie przeżyje tej techniki, jednak złapany w nią przeciwnik ma duże mniejsze szanse na przeżycie.


Techniki o randze S (wymagany poziom: Sage)[img]Asakujaku
http://img204.imageshack.us/img204/610/ … kubxn2.jpg[/img]
Ranga: S
Chakra: 400
Opis: Technika wymaga sześciu aktywnych bram ! Po otwarciu szóstej bramy użytkownik uzyskuje na chwilę dostęp do niewyobrażalnej ilości chakry, z niewyobrażalną szybkością wybija jednym kopnięciem przeciwnika w górę, a w powietrzu uderza go setki razy z szybkością tak wielką, że powietrze wokół jego pięści tworzą się kule ognia podobne do tych z techniki Housenka no Jutsu, uderza wiec nie tylko pięściami ale i ogniem. Technika jeśli się powiedzie jest nie do przeżycia dla przeciwnika.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dekawka www.tibiaskrypty.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl skup kont metin2 kasowanie service oil golf 4